50-lecie nadania praw miejskich
 
50-lecie nadania praw miejskich


18 lipca br. przypada jubileusz 50-lecia nadania praw miejskich Czerwionce-Leszczynom.

50-lecie nadania praw miejskich to doskonała okazja, abyście Państwo, Drodzy Mieszkańcy, świętowali urodziny swojej miejscowości. Służyć temu będą liczne uroczystości, wydarzenia kulturalne i sportowe.

"Jubileusz to także okazja do spojrzenia w przeszłość, po to, aby wyciągać wnioski, czerpać naukę, wiele zmieniać na lepsze, ale też docenić to, co dobre" – podkreśla burmistrz Wiesław Janiszewski.

Zapraszamy Państwa do udziału w konkursach poświęconych współczesnemu, przeszłemu, a także przyszłemu obliczu miejscowości.

Zachęcamy do nadsyłania zdjęć prezentujących gminę – starszych i nowszych kadrów z Czerwionki-Leszczyn.
Na podstawie nadesłanych fotografii planujemy wydać grę typu Memory. Mamy nadzieję, że z Państwa udziałem stworzymy udany upominek – grę dla całej rodziny, stanowiącą zarazem kalejdoskop zmian w Czerwionce-Leszczynach.

Zapraszamy także do nasyłania swoich wspomnień związanych z pięćdziesięcioleciem i życzeń dla miasta. Najciekawsze spostrzeżenia, wspomnienia i życzenia będziemy publikować, a zwycięzców konkursów, oczywiście, nagrodzimy.


Propozycje do konkursów prosimy nadsyłać na adres:

50 [at] czerwionka-leszczyny.plWięcej informacji na temat jubileuszu znajdziecie Państwo w najnowszym wydaniu "Kuriera".

Regionalny Ośrodek EFS
mosir
PROJEKTOWANIE STRON: INTRACOM