Aktualności szczegóły
Strona główna / Aktualności / Aktualności szczegóły
01-10-2013 r.
Nasze dzielnice – plebiscyt DZ


Przypominamy, że Dziennik Zachodni organizuje plebiscyt "Śląskie dzielnicowe" - wybiera wraz z czytelnikami najbardziej kultowe dzielnice i osiedla w województwie. O utrzymanie się w gronie finałowym walczy także zabytkowe osiedle patronackie kopalni Dębieńsko w Czerwionce-Leszczynach. Konkurencja jest niezwykle silna, dlatego zachęcamy do oddawania głosów na osiedle familoków!

Tuż przed rozpoczęciem fazy wykonawczej rewitalizacji osiedla, to dla tego pełnego uroku miejsca szansa na promocję i pakiet korzyści z niej wynikający.

Głosować można na stronie:
http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/karta/62,czerwionkaleszczyny-zabytkowe-osiedla-patronackie-kopalni-debiensko,3772,id,t,kid.html

Głosowanie potrwa do 7 października do godz. 11.59.
Dzielnice lub osiedla, które zdobędą najwięcej głosów, otrzymają "kultowy" tytuł i zostaną nagrodzone reportażem w Dzienniku Zachodnim. Codziennie (w ciągu doby) można oddać 5 głosów. Każdy głos ma wagę 1. Można również głosować za pomocą Facebooka. Głosując przez Facebooka, również można oddać po pięć głosów na każdego kandydata, ale każdy głos mnożony jest przed dwa. Zapraszamy do zabawy.

Zachęcamy do głosowania na zabytkowe osiedle patronackie kopalni Dębieńsko!


 

Regionalny Ośrodek EFS
mosir
PROJEKTOWANIE STRON: INTRACOM